KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15836098
nr 1583 6098
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Färgetsning, Jorgo Krallis (f. 1937), Signerad, numrerad 82/100, bladets mått: 8x7, yttermått inklusive ram: 27x22 cm
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 december 2023
kl 20:23:44
4/12 17:51:23
100 kr
4/12 20:18:45
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis